בקשה מידידי

בקשה מידידי

בשנים האחרונות עבדתי בעבודה הנפלאה של טיפול בתינוקות. בשנה האחרונה הרגשתי שזה מעל לכוחותי, הבריאות שלי לא שלמה (לפני כן עבדתי בעבודות יותר קשות ויותר מכניסות, אבל הוכרחתי לעזוב אותן מחמת הבריאות).

.

ברוב השנה האחרונה לא יכולתי ללמוד ולכתוב, ובסוף הרגשתי שגם אם אני לא לומד אלא רק נח מסוף יום העבודה עד תחילת היום הבא, זה עדיין מעל לכוחותי.

.

כעת נגמרה השנה, ואני לא אמשיך בעבודה הזו.
התכנית היא לעבור למקום מרוחק בו שכר הדירה נמוך, יש לי קצבת נכות ועוד הכנסה קטנה, ואם אצטמצם אוכל לחיות בלי לעבוד, ויהיה לי גם זמן ללמוד ולכתוב.
.
אם תהיה לי תוספת של 1000-2000 ש' בחודש, זה יגרום להרגשה נינוחה יותר מבחינה כלכלית.
.
חשבתי לבקש מהקוראים כאן, רק ממי שזה לא כבד עליו, עזרה בסך 20 ש' בכל חודש, בתקווה שיימצאו 50-100 שיתרמו. אין צורך להתאמץ, זה לא מצב חרום של פת לחם, לכן אני גם מבקש שזה לא יהיה סכום גדול יותר.
.
בתחילה לא עלה בדעתי לכתוב בקשה כזו. זה התחיל מכך שארגון כלשהו העלה רעיון לתמוך במה שאני עושה. ליבי מאן בזה, אני לא רוצה לשעבד את הלימוד שלי להיות תחת שם של גוף כלשהו גם אם אינני רואה בו שום פסול, וגם איני רוצה לקבל משהו בצורת "משכורת" תמורת הלימוד והכתיבה.
מצד שני הרגשתי שהתמיכה לא מיותרת כעת בשבילי.
מזה עלה בי הרעיון לבקש באופן אישי מאנשים פרטיים שיש בינינו ידידות. זה צדקה או חסד במובן הפשוט, לא משכורת ולא שרות בארגון שיש לו מטרות ועמדות כלשהן.
.
ההתנגדות הרגשית שאני מרגיש, המבוכה והבושה, הם רק מתוך גאווה וניכור. הרי זה דבר אנושי ויפה שאנשים מביעים בכנות ופתיחות לפני ידידיהם ומכריהם את הצרכים שלהם, גם אם זה לא פיקוח נפש. מי שמחליט שלא לתרום גם את זה יש לעשות בחופשיות גמורה בלי סיבוכים של "לא נעים לי", ולא תיפגם כלל האהבה.
בתודה מראש (:
.
פרטי החשבון:
ניר יצחק שטרן
בנק לאומי (מספר בנק 10)
חשבון 30600791
סניף 903

אודות nirstern

http://nirstern.wordpress.com/
פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s